Popularne ebooki romanse

Oto kilka popularnych ebooków w gatunku romansu, które mogą Cię zainteresować:

  1. Pięćdziesiąt twarzy Greya” – E.L. James Ta erotyczna powieść stała się międzynarodowym bestsellerem i zapoczątkowała serię o trzech tomach, której kontynuacjami są „Ciemniejsza strona Greya” i „Wyzwolona”.
  2. „Po tamtej stronie świata” – Colleen Hoover Ta powieść to wzruszająca i niezwykła opowieść o miłości, której bohaterowie walczą z przeciwnościami losu. Jest to jedna z najbardziej znanych książek Colleen Hoover.
  3. „The Hating Game” – Sally Thorne Ta zabawna i romantyczna komedia opowiada historię dwóch pracowników, którzy rywalizują ze sobą w pracy, a jednocześnie czują coraz silniejszą przyciągającą siłę.
  4. „Me Before You” – Jojo Moyes Ta wzruszająca powieść opowiada historię Lou Clark, która zostaje opiekunką dla bogatego, ale sparaliżowanego Willa Traynora. Ich relacja ewoluuje w miłość, zmieniając życie obojga bohaterów.
  5. „Outlander” – Diana Gabaldon Ta epicka seria rozpoczyna się od powieści o tym samym tytule. Opowiada ona historię Claire Randall, która podróżuje w czasie i znajduje się w Szkocji w czasach jakobickich, gdzie spotyka Jamiego Frasera, prowadząc do wielkiej miłości i przygody.
  6. „The Notebook” – Nicholas Sparks Ta klasyczna powieść to piękna opowieść o miłości między Noahem i Allie, której korzenie sięgają młodości i która przetrwała przez lata.
  7. „Slammed” – Colleen Hoover Kolejna książka Colleen Hoover, „Slammed”, to emocjonująca historia miłosna, która porusza serca czytelników. Opowiada o niekonwencjonalnej miłości między Layken a Willetem.
  8. „Pamiętnik księżniczki” – Meg Cabot Ta lekka i zabawna powieść to pierwsza część serii książek o księżniczce Mii Thermopolis. Opowiada o codziennych perypetiach nastoletniej dziewczyny, która dowiaduje się, że jest dziedziczką tronu Genovii.

To tylko kilka popularnych ebooków w gatunku romansu, ale jest wiele innych wartych uwagi.  Darmowe ebooki czekają a wybór zależy od Twoich preferencji i gustu literackiego.

 

 

 

 

Zdjęcie: Obraz autorstwa djvstock na Freepik

Książki które warto przeczytać: